شنبه 26 مرداد 1398   23:19:03
اخبار
09:591397/10/19 چهارشنبه
پاییز امسال 483 میلیون متر مکعب گاز در استان لرستان مصرف شد
پاییز امسال 483 میلیون متر مکعب گاز در استان لرستان مصرف شد

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان گفت : در استان لرستان طی پاییز امسال 483 میلیون متر مکعب گاز مصرف شد در حالیکه در مدت مشابه سال قبل 425 میلیون متر مکعب گاز مصرف شده بود .
مهندس لطفعلیان افزود : سرمای پاییز امسال و بخصوص آذر ماه موجب شد مصرف گاز استان نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته باشد .
وی افزود : از مجموع گاز مصرفی ، صنایع استان بیش از 35 درصد کل گاز استان را مصرف نمودند که امیدواریم با ادامه گازرسانی به صنایع طی امسال و سال آینده این میزان افزایش یابد .
مدیر عامل شرکت گاز لرستان گفت : متاسفانه هم اکنون مشترکین استان حدود 130 میلیارد تومان به شرکت گاز لرستان بدهی دارند که 60 درصد از آن مربوط به مشترکین صنعتی می باشد .
وی گفت : شرکت گاز لرستان حداکثر تعامل را با مشترکین دارد لیکن بهبود کیفیت خدمات و توسعه گازرسانی مرهون پرداخت گازبها می باشد و مشترکین می بایست با پرداخت گازبهای مصرفی در این مهم شرکت گاز لرستان را یاری نمایند .
لطفعلیان با اشاره به اینکه شرکت ملی گاز ایران همواره روشهای صرفه جوئی ضروری را به اطلاع مردم می رساند افزود : امید می رود مصرف گاز شکل منطقی و اصولی گرفته و این انرژی پاک بیشتر در حوزه صنعتی و رونق بخش تولید مصرف و موجب توسعه استان شده و از مصرف بی رویه در بخش خانگی جلوگیری گردد .
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما