شنبه 26 مرداد 1398   22:39:34
اخبار
16:171397/10/2 يكشنبه
مدیر عامل شرکت گاز لرستان گفت :
طرح گازرسانی به 341 روستای استان لرستان در حال اجراست

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه در حال حاضر 1400 روستای استان از نعمت گاز بهره مند می باشند افزود از این تعداد طرح گازرسانی به 201 روستا در 9 ماه سال جاری به بهره برداری رسیده است .
غلامرضا لطفعلیان گفت : در سال جاری ،گازرسانی به روستاها اولویت نخست شرکت گاز استان می باشد و در همین راستا طرح گازرسانی به 341 روستا در سال جاری و از محل بند ق تبصره 2 بودجه سال 1393 کل کشور در حال اجرا می باشد .
وی افزود : با گازرسانی به این تعداد روستا که در شهرستانهای مختلف استان قرار دارند بیش از 17 هزار خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد .
لطفعلیان خاطرنشان کرد که در همین راستا کار گازرسانی به 45 روستای دیگر استان مراحل انتخاب پیمانکار را می گذرانند و در آینده گازرسانی به این روستاها اجرایی خواهد شد .
مدیر عامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه در سالهای اخیر تمام توان کارکنان در خدمت اهداف شرکت گاز استان بوده و تلاش مجموعه شرکت گاز لرستان موجب رضایت هم استانیهای عزیز شده افزود : رضایت مردم بزرگترین پاداشی بوده که شرکت گاز لرستان دریافت داشته و به آن مفتخر است .
مهندس لطفعلیان گفت : در حال حاضر بیش از 99.5 درصد جمعیت شهری استان از نعمت گاز بهره مند هستند و 86 درصد جمعیت روستائی نیز از گاز استفاده می کنند که طی امسال و سال آینده با گازرسانی به شمار بیشتری از روستاهای استان این رقم از حد استاندارد کشوری فراتر خواهد رفت .
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما