جمعه 28 دي 1397   07:55:02
اخبار
13:591396/9/8 چهارشنبه
کسب ۲ مقام برتر شرکت گاز لرستان در مسابقات سراسری قرآنی شرکت ملی گاز ایران
کسب ۲ مقام برتر شرکت گاز لرستان در مسابقات سراسری قرآنی شرکت ملی گاز ایران

کارکنان شرکت گاز لرستان موفق به کسب دو رتبه برتر در مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن‌کریم و نهج‌البلاغه ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت ملی گاز ایران شدند .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن‌کریم و نهج البلاغه «بهار در بهار» ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت ملی گاز ایران، از روز چهارشنبه، یکم آذرماه جاری به مدت پنج روز در شهر بندرعباس و به میزبانی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، برگزار شد که از استان لرستان هشت نفر از منتخبان مرحله استانی از بین کارکنان و همسران کارکنان در این مسابقات شرکت داشتند .
بنابراین گزارش کسب دو مقام دوم این دوره از مسابقات قرآنی در رشته‌های قرائت ترتیل و قرائت تحقیق توسط کبری چاروسایی در رشته قرائت ترتیل و مریم پورسرتیپ در رشته تحقیق مسابقات قرآنی کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران حاصل شد .
‏‎لازم به ذکر است که این دوره از مسابقات با حضور ۵۲۷ شرکت‌کننده و با هدف ارتقای مهارت‌های قرآنی، انس و آشنایی بیشتر و همچنین بهره‌گیری معنوی از برکات این کتاب نورانی در امور زندگی و کار کارکنان شرکت ملی گاز ایران برگزار شد .
در این دوره از مسابقات علاوه‌بر شرکت‌کنندگان ستاد شرکت ملی گاز ایران، شرکت‌کنندگانی از ۵۱ شرکت تابعه این شرکت شامل شرکت‌های ستادی، پالایشی، گاز استانی و مناطق عملیات انتقال گاز نیز حضور داشتند که در شش رشته مفاهیم قرآن‌کریم، نهج‌البلاغه، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ تخصصی(۲، ۳، ۵، ۷، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵جزء و کل قرآن‌کریم) و اذان با قضاوت داوران مطرح کشوری به رقابت پرداختند که در پایان، نفرات برتر مشخص و معرفی شدند .
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما