شنبه 26 مرداد 1398   21:56:43
اخبار
14:101397/10/10 دوشنبه
1400 واحد صنعتی در استان لرستان از گاز بهره مند هستند
1400 واحد صنعتی در استان لرستان از گاز بهره مند هستند

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت هم اکنون 1400 واحد صنعتی در استان لرستان از گاز بعنوان سوخت اصلی استفاده می کنند که 330 واحد صنعتی عمده و مابقی مشترکین صنعتی واحد جزء می باشند .
مهندس لطفعلیان با بیان اینکه هم اکنون 9 شهرک صنعتی ، 6 نیروگاه و 48 جایگاه CNG از گاز بهره مند هستند ، افزود: سال گذشته نیز گازرسانی به 234 واحد صنعتی با هزینه ای بالغ بر 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید .
وی خاطرنشان کرد که در 9 ماهه سال ۹۷ ( تا پایان آذرماه ) نیز گازرسانی به 202 واحد صنعتی با صرف هزینه بیش از 80 میلیارد ریال انجام شده و تا پایان سال نیز 100 واحد صنعتی دیگر نیز گازدار خواهند شد .
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت در سال‌های اخیر توسعه گازرسانی به صنایع موجب کاهش مصرف سوخت های آلاینده ای مانند گازوئیل و مازوت شده است که می تواند تاثیر بسزائی بر بهبود کیفیت هوا و کمک به محیط زیست داشته باشد .
وی خاطرنشان کرد صنایع استان در سال گذشته 35 درصد کل گاز استان را مصرف نمودند که امیدواریم با گازرسانی به صنایع طی امسال و سال آینده این میزان افزایش یابد .
لطفعلیان افزود ‌ متاسفانه هم اکنون مشترکین استان حدود 130 میلیارد تومان به شرکت گاز لرستان بدهی دارند که 60 درصد از آن مربوط به مشترکین صنعتی می باشد .
وی گفت : شرکت گاز لرستان حداکثر تعامل را با صنایع استان دارد لیکن توسعه گازرسانی مرهون پرداخت بدهی می باشد و مشترکین می بایست با پرداخت گازبهای مصرفی در این مهم شرکت گاز لرستان را یاری نمایند .
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما