شنبه 26 مرداد 1398   22:31:21
اخبار
18:341398/4/12 چهارشنبه
گازرسانی به یک شهر و 442 روستا در استان لرستان در سال گذشتهدر راستای توسعه رفاه و عدالت اجتماعی با تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت گاز استان لرستان گازرسانی به یک شهر، 442 روستا و 281 واحد صنعتی در سال 1397 انجام پذیرفته و مجموع روستاهای گاز دار استان به 1588 روستا رسیده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، غلامرضا لطفعلیان مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان در حاشیه جلسه مجمع عمومی و عادی سالیانه این شرکت در سال 97 که در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: سال گذشته گازرسانی به شهر درب گنبد پایان پذیرفت و عملیات گازرسانی به آخرین شهر فاقد گاز استان، «شهر شول آباد» به عنوان  سردترین و صعب العبورترین شهر استان، با هزینه ای بالغ بر 330 میلیارد ریال آغاز و همزمان با آن عملیات گازرسانی به 460 روستا در حال انجام است.
وی ادامه داد: در سال 97 جذب بیش از 22500 مشترک جدید با اجرای 4360 انشعاب شهری و 5862 انشعاب روستایی انجام پذیرفته، ضمن اینکه 920 کیلومتر شبکه توزیع اجرا شده است.
لطفعلیان در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: بیش از 520 هزار مشترک در استان لرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار بوده و  درصد بهره مندی خانوار شهری استان 99.8 درصد و در بخش روستایی 88.7 درصد است که درصد خانوار  بهره مند روستایی با توجه رتبه سوم استان لرستان از لحاظ تعداد روستا در سطح کشور حائز اهمیت است . 

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان در پایان افزود: اخذ گزارش مطلوب عملکرد مالی شرکت منتهی به سال مالی 29 /12 /1397 از حسابرس مستقل و بازرس قانونی ،کسب عنوان دستگاه برتر در توسعه دولت الکترونیک و دبیرخانه هوشمند در سطح کشور و دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی استان، گوشه ای از افتخارات این شرکت در سال گذشته بوده و اقدامات کیفی متعددی از جمله راه اندازی سامانه AVL امداد ، پروژه مقاوم سازی ایستگاه‌های تقلیل فشار در برابر زلزله با نصب زلزله نگار و شتاب سنج به عنوان یکی از شرکت‌های گاز استانی پیشرو ، پروژه قبض در محل، نصب اولین کنتور آلتراسونیک با دقت بالا بر روی ایستگاه های CNG و ... صورت پذیرفته است .

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما