جمعه 28 دي 1397   06:58:21
13:591396/8/22 دوشنبه
تاکید سخنگوی شرکت گاز استان لرستان بر لزوم رعایت ایمنی در مصرف گاز
تاکید سخنگوی شرکت گاز استان لرستان بر لزوم رعایت ایمنی در مصرف گاز

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان با اشاره به سرد شدن هوای استان ، در استفاده از وسایل گرمایشی بدون در نظر گرفتن مسائل ایمنی هشدار داد .
محسن اصل مرز با بیان اینکه همه ساله در فصل سرما تعدادی از هموطنان به دلیل عدم توجه به مسائل ایمنی دچار حادثه گازگرفتگی می شوند افزود: عدم توجه به نصب صحیح و باز بودن مسیر دودکش ، نداشتن کلاهک اچ شکل دودکش ، استفاده از وسایل گرمایشی غیر استاندارد ، عدم توجه به تهویه مناسب هوا و تامین اکسیژن مورد نیاز وسایل گاز سوز از مهمترین عوامل بروز حوادث بوده است .
رئیس روابط عمومی گاز استان لرستان از هم استانی های عزیز درخواست نمودکه قبل از راه اندازی وسیله گاز سوز از باز بودن مسیر دودکش و وجود کلاهک اچ شکل اطمینان حاصل نمایند، سپس با استفاده از شیلنگ و بست استاندارد اقدام به اتصال بخاری استاندارد خود به انشعاب گاز نمایند و محلهای اتصال را برای اطمینان از عدم نشت گاز با کف صابون امتحان کنند.
وی با اشاره به مسؤولیت پذیری شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان لرستان در این خصوص افزود : علیرغم اینکه بحث هشدار در استفاده از وسایل گرمایشی در حوزه وظایف شرکت گاز استان نیست اما مسؤولیت پذیری این شرکت ایجاب می نماید در مورد نحوه استفاده صحیح از وسایل گازسوز اطلاع رسانی لازم را انجام دهد تا با دقت بیشتر هموطنان، کمتر شاهد این چنین حوادثی باشیم .
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما