جمعه 28 دي 1397   07:09:00
12:241396/8/23 سه‌شنبه
اعلام آمادگی شرکت گاز استان لرستان برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه
اعلام آمادگی شرکت گاز استان لرستان برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه

 در پی وقوع زمین لرزه استان کرمانشاه کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان لرستان تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان در این جلسه اضطراری که صبح روز دوشنبه ۲۲ آبان ماه ۹۶ با حضور اعضای کمیته مدیریت بحران این شرکت تشکیل شد نحوه کمک رسانی به مردم زلزله استان کرمانشاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این جلسه مهندس شمس خرم آبادی ضمن تسلیت این حادثه تاسف بار گفت: غرب کشور به لطف خداوند متعال همواره از تمام ناگواری ها و مصیبت ها سربلند و سرزنده برخواسته است و بی شک روزهای دشوار این حادثه ناگوار را نیز با همدلی و همبستگی پشت سر خواهیم گذاشت.
در ادامه این جلسه با توجه به اینکه امکان داشت با وقوع زلزله صدماتی به شبکه گازرسانی استان کرمانشاه وارد شده باشد طی تماس تلفنی با همکاران در استان مذکور از میزان خسارت وارد شده اطلاعات لازم کسب شد و آمادگی همه جانبه این شرکت را برای اعزام اکیپ های امداد رسانی و تجهیزات مورد نیاز اعلام گردید.
بر همین اساس مقرر شد اکیپ های امدادرسانی تشکیل و امکانات شرکت مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت اعلام نیاز سریعا نفرات و تجهیزات به مناطق زلزله‌زده اعزام گردند، و همچنین واحد روابط عمومی ملزم شد که کمک‌های نقدی و غیرنقدی همکاران را ساماندهی نماید به مناطق زلزله زده ارسال کند.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما