جمعه 28 دي 1397   06:58:28
اطلاع رسانی خدمات
طرح گازرسانی به 114 روستای استان لرستان در دهه فجر امسال افتتاح و آغاز خواهد شد طرح گازرسانی به 114 روستای استان لرستان در دهه فجر امسال افتتاح و آغاز خواهد شد مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان، گفت: در دهه فجر امسال طرح گازرسانی به 67 روستا با هزینه ای بالغ بر 80 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد . حشمت اله شمس خرم آبادی افزود : همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای خدمت رسانی به مردم شریف استان لرستان اهالی این روستاها از نعمت گاز برخوردار خواهند شد ... مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان، گفت: در دهه فجر امسال طرح گازرسانی به 67 روستا با هزینه ای بالغ بر 80 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد .
حشمت اله شمس خرم آبادی افزود : همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای خدمت رسانی به مردم شریف استان لرستان اهالی این روستاها از نعمت گاز برخوردار خواهند شد .
وی خاطرنشان کرد : با گازرسانی به این تعداد روستا بیش از 3000 خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد .
وی اضافه کرد : همزمان طرح گازرسانی به 47 روستای استان لرستان نیز آغاز می شود که با گازرسانی به این روستاها 2200 خانوار روستایی دیگر از نعمت گاز بهره مند خواهند شد .
مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان افزود : اعتبار پیش بینی شده برای گازرسانی به این روستاها بیش از 70 میلیارد ریال می باشد که امید می رود با فراهم شدن شرایط با سرعت اجرا شوند .
مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه طرح گازرسانی به 9 واحد صنعتی با صرف 12 میلیارد ریال هزینه در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید از حمایتهای استاندار لرستان جهت توسعه گازرسانی در استان قدردانی نمود .

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما