صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز در سطح مدارس ابتدایی استان لرستان

سرپرست شرکت گاز استان لرستان از برگزاری دوره های آموزشی آشنایی با مباحث مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در سطح مدارس ابتدایی استان خبر داد.

مهندس خدایی با اشاره به اینکه دانش آموزان  می توانند نقش فعال و موثری در شکل گیری فرهنگ صحیح استفاده از گاز طبیعی در سطح جامعه داشته باشند گفت:  اجرای طرح همیار گاز با هدف  آموزش اصول ایمنی و فرهنگ سازی در راستای رعایت الگوی مصرف در بین خـانواده ها از طریق دانش آموزان و مربیان آموزشی اجرا می شود.

 وی اظهار داشت: افزایش آگاهی مشترکین گاز در زمینه مصرف ایمن و بهینه می تواند علاوه بر کاهش حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی موجب حفظ و صیانت از این سرمایه ملی شود. 

مهندس خدایی تصریح کرد: این آموزش ها مشتمل بر آشنایی با شماره امداد ۱۹۴ جهت تماس در مواقع ضروری ، آشنایی با اقدامات ایمنی در هنگام انتشار بوی گاز در محیط منزل ، آشنایی با نحوه صرفه جویی در مصرف گاز ، آشنایی با اصول کلی ایمنی مصرف گاز و … می باشد. 

مهندس خدایی از همکاری مدیران و معلمین آموزش و پرورش  استان صمیمانه قدردانی نموده و افزود: مصرف ایمن گاز موجب آرامش خانواده ها ومصرف بهینه انرژی باعث کمک به اقتصاد خانواده و کشور است.

گفتنی است که در طرح همیار گاز سالجاری تاکید ویژه ای بر آموزش دانش آموازان مقطع ابتدایی مدارس روستایی استان شده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/14 - ١٢:١٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1500

خروج
تصاویر منتخب