صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


شرکت گاز استان لرستان در مسیر تعالی و بهبود مستمر سازمانی
شرکت گاز استان لرستان به منظور دستیابی به تقدیر نامه پنچ ستاره تعالی سازمانی از تاریخ 23 دیماه 1398 به مدت سه روز مورد ارزیابی قرار گرفت .
 ٠٩:٥٦ - 1398/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
لزوم مدیریت مصرف بهینه گاز طبیعی در شرکتها و ادارات دولتی استان
لزوم مدیریت مصرف بهینه گاز طبیعی در شرکتها و ادارات دولتی استان
سرپرست شرکت گاز استان لرستان گفت: این شرکت آمادگی لازم برای توزیع جریان پایدار گاز طبیعی در روزهای سرد سال را دارد ولی با توجه به افزایش برودت هوا و بالا رفتن چشمگیر مصارف گاز طبیعی در چند ماه سرد سال، صرفه جویی در مصرف این نعمت خدادادی امری ضروری محسوب می شود و از مشترکین محترم درخواست نمود با رعایت الگوی مصرف بهینه از هدر رفتن این نعمت الهی و ثروت عمومی جلوگیری بعمل آورند.
 ٠٩:٠٥ - 1398/10/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت سرپرست شرکت گاز استان لرستان
سرپرست شرکت گاز استان لرستان در پیامی شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت، متن پیام مهندس فیروز خدایی به شرح زیر می باشد:
 ١٣:٤٨ - 1398/10/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
رشد ۱۴ درصدی مصرف گاز طبیعی مشترکین شرکت گاز استان لرستان در ۹ ماهه نخست سال ۱۳۹۸
سرپرست شرکت گاز استان لرستان گفت: در ۹ ماهه نخست سال جاری مشترکین این شرکت بیش ازیک میلیارد و دویست میلیون مترمکعب گاز طبیعی مصرف کرده اند.
 ١٢:٤٦ - 1398/10/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای 635 کیلومتر شبکه گاز در استان لرستان طی سالجاری
سرپرست شرکت گاز استان لرستان از اجرای 635 کیلومتر شبکه گاز طبیعی از ابتدای سال ۹۸ تاکنون خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان مهندس خدایی با بیان مطلب فوق گفت: از ابتدای فعالیت شرکت تاکنون بیش از 8570 کیلومتر عملیات شبکه گذاری در استان اجرا شده است که از این میزان635 کیلومتر مربوط به سال جاری است.
 ٠٨:٣٦ - 1398/09/17 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب